top of page

Döner Ateşi'nden
"5 Kişiye Çift Kişilik Serpme Kahvaltı"
Çekiliş Kuralları

  1.  Kolaylı Radyo Instagram (@radyokolayli) hesabında yer alan "5 Kişiye Çift Kişilik Serpme Kahvaltı" hediyeli yarışma 23 Aralık Perşembe 2021 günü başlayıp, 31 Aralık Cuma günü 20:59'da sona erecektir. Yeterli katılımın olmaması halinde yarışma süresi Kolaylı Radyo tarafından uzatılabilir. Çekiliş sonucu yarışma bitimini takip eden 1 gün sonrasında açıklanacaktır. Kazananlar yine Radyo Kolaylı ve Döner Ateşi instagram hesaplarında ilan edilecektir.

  2. Katılımcıların @radyokolayli ve @doneratesitr Instagram hesaplarını takip etmesi, gönderiyi kaydetmesi, çekiliş gönderisini profil hikayelerinde paylaşması ve yorum kısmına 3 arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir. 

  3. Kurum, firma ve sahte hesapları etiketleyenler ile 18 yaşından küçükler,  Kolaylı Group çalışanları ile birinci derece akrabaları yarışmaya katılamazlar. Kazanmalarının tespiti halinde hakları geçersiz sayılacaktır.

  4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katılanların yorumları geçersiz sayılacaktır. Kontrol esnasında gözden kaçması ve kazanmaları halinde hakları geçersiz sayılacaktır. Ödül hakkı yedek kazanana aktarılır. 

  5. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren "Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği" nin 2'inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi'nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

  6. Kazanan olarak açıklanan katılımcıların yarışma bitim tarihini takip eden 5 gün içerisinde @radyokolayli Instagram hesabından özel mesaj yoluyla iletişime geçmesi gerekmektedir. 5 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

  7. Belirtilen son katılım tarihi ve saatinden sonra yapılan yorum ve katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

  8. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, "yarışmaya katıldığı Kolaylı Radyo ve Döner Ateşi sosyal medya hesaplarını" takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Kolaylı Radyo sorumlu tutulamaz. 

  9. Kolaylı Radyo bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. .

  10. Yarışmaya iştirak eden tüm katılımcılar, 10 maddeden oluşan yarışma kuralları açıklama metnini okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar. 

Serpme-Cekilisi.jpg
bottom of page