top of page

Berk Arık, Görsem Tanırım adlı grubuyla piyasaya çıkardığı yeni teklisi 'Sadece Rüyamda'yı yayınladı

Bir ilişkinin sonunda yaşanan ayrılık acısı ve özlem duygularının sözlere dökülmesiyle ortaya çıkan ‘Sadece Rüyamda’ Berk Arık’ın kaleme aldığı sözlerden oluşuyor. Aranjesi Safa Çakır tarafından yapılan teklinin düzenlemesi ise Barış Tokel’e ait.


Berk Arık 2017 yılında “O Ses Türkiye” ses yarışmasında sırasıyla Gökhan Özoğuz, Hadise ve Yıldız Tilbe’nin takımlarında gösterdiği performans ile tanındı. 2018 yılında 5 müzisyenden oluşan grupları ‘Görsem Tanırım’ı kurarak bar sahneleri ve çeşitli festival konserlerinde canlı performans sergileyen grup, 2019 yılında Berk Arık ve Safa Çakır’ın kendi bestelerini üretmek istemesiyle hikayelerine 2 kişi olarak devam etti.

‘Görsem Tanırım” daha önce yayınladıkları ‘Nedendi İnsanlar’ ve ‘Çaktırmadan Yaşa’ teklilerinin ardından 3 parçalı yapbozun ilk parçası olarak tanımladıkları ‘Sadece Rüyamda’ adlı yeni teklisinde genel olarak alternatif müziğe yakın olsalar da progresif tarzı da içinde barındıran alt yapısıyla dinleyicisinin iç dünyasıyla güçlü bağlar kuruyor.

Berk Arık, sözlerini kaleme aldığı ‘Sadece Rüyamda’ yeni teklisi için şu ifadelere yer veriyor; “Duygularımın yoğunluğunun verdiği sarhoşlukla ortaya çıkan bu şarkı, aslında artık tekrar yaşanma ihtimali kalmamış bir ilişkiye yazılmış bir serzeniş, bir son mektup benim için.”

‘Sadece Rüyamda” Görsem Tanırım Youtube kanalında ve tüm dijital platformlarda dinleyici ile buluştu.74 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page